Lietošanas noteikumi

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Noteikumu pieņemšana

blackjack77latvia.com (vietne) ir pieejama visiem tās lietotājiem. Par informāciju, dokumentus, norādes un programmatūras (materiāli), un šeit sniegtie pakalpojumi ir pakļauta šādiem lietošanas noteikumiem. Šajā gadījumā lietotājs ir zem 21, viņam izlasīt šo grāmatu klātbūtnē vecākiem vai aizbildņa. Ja lietotājs vai lietotāja vecāks / aizbildnis nepiekrīt šādiem noteikumiem un nosacījumiem, jums vajadzētu pārtraukt izmantot vietni no šī brīža. Izmantojot vietni vai kādu materiālu vai pakalpojumu, jūs automātiski piekrītat lietošanas noteikumiem. blackjack77latvia.com patur tiesības mainīt un grozīt Lietošanas noteikumus pēc saviem ieskatiem. Ja jūs turpināt izmantot vietni pēc jebkurām izmaiņām Noteikumos lietošanas tas tiks uzskatīts norādīt jūs apstiprināt visas izmaiņas. Turklāt kāds no materiālu izmantošana, kas piemērojami dažiem īpašiem noteikumiem, ir pakļauta papildu noteikumiem un nosacījumiem, kas aprakstīts šeit, jo ar lietošanas noteikumiem. Visi papildu un papildu noteikumi un nosacījumi tiks iekļauti ar atsauci šādās lietošanas noteikumiem. Pārkāpts kāds no šiem lietošanas radīs automātisku izbeigšanu atļaujas un piekļuvi vietnes, un lietotājam ir iznīcināt visas lejupielādēti vai drukātos materiālus, no vietas.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Par Marks (kas ietver logotipi, preču zīmes un pakalpojumu zīmes) atrasts vietnē ir īpašības blackjack77latvia.com vai citām trešajām pusēm. Jebkurš no zīmes pieder Vietnes citas trešās personas izmantošana ir aizliegta. Materiāli un pakalpojumi blackjack77latvia.com ir aizsargāti ar autortiesībām un citi likumi par intelektuālo īpašumu, tāpēc neatļautu izmantošanu tām tiek uzskatīta par pārkāpjot likumdošanu. blackjack77latvia.com lietotājiem nav tur nekādas tiešas vai netiešas tiesības nekādos patentu, autortiesību, preču zīmju vai komercnoslēpuma informāciju par materiāliem un / vai pakalpojumus. Jebkura izmantošana (piemēram, atkārtotas rakstīšanas, kopēšana un tulkojot) informācija atrodama vietnē (piemēram, dokumentus un fotogrāfijas), bez rakstiskas atļaujas vietnes ir aizliegta. Jebkāda mēbeļu informācijas ŠEIT nav nekādu piešķirt vai garantēt visas licences saskaņā ar jebkurām autortiesībām vai patentiem.

Nosūtot jebkurus materiālus, informāciju, metodes, idejas vai koncepcijas (feedbacks) uz Site, lietotājs piekrīt un atzīst, ka:

feedbacks nesatur patentētu un konfidenciālu informāciju;

blackjack77latvia.com nav nodoms vai veikt jebkuru pienākumu jebkāda veida tiešu vai netiešu konfidencialitāti attiecībā feedbacks;

blackjack77latvia.com ir un ir tiesības izmantot vai atklāt jebkādu Atsauksmes jebkuram mērķim uz ieskatiem visā pasaulē;

feedbacks manta par blackjack77latvia.com, bez pienākuma jebkāda veida lietotājam;

blackjack77latvia.com neparedz kompensāciju vai atlīdzību par jebkāda veida.

Garantijas un atteikšanās

Vietne nodrošina visus materiālus un pakalpojumi "KĀ IR". BLACKJACKDOC.COM noliedz visas tiešas vai netiešas garantijas, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar GARANTIJAS UN par piemērotību noteiktam mērķim, LAI apjomam, ko pieļauj AR LIKUMU. BLACKJACKDOC.COM nevar un negarantē, ka vai nu SITE; VAI jebkurš saturs, materiāli, informācijas, produktu (arī programmatūru), un / vai pakalpojumu jums pieejama vai izmantojot vietni; THE serveri; VAI izmantojot e-pastu, kas saņemta no BLACKJACKDOC.COM, ir bez vīrusiem un / vai citu Kaitīgs SASTĀVDAĻAS BLACKJACKDOC.COM neieņem atbildību par jebkādiem zaudējumiem, kas var rasties, IZMANTOJOT Vietni vai jebkādu saturu, informācija, materiāli, produkti (ieskaitot programmatūru) un / vai pakalpojumu pieejama jums par vai caur vietnē, tostarp, bet ne tikai, nejaušiem, soda, tiešiem, netiešiem, un izrietošiem zaudējumiem, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar zaudējumu atlīdzība, kas varētu radīt ZAUDĒJUMU DATU VAI PEĻŅAS, PAT JA brīdināja par ŠĀDU ZAUDĒJUMU. LIETOTĀJI saprotat un piekrītat, ka, izmantojot šo vietni ir savās RISKU.

Jebkuras kļūdas, tostarp tehniska vai cita, drukas kļūdas vai neprecizitātes, ir iespējams. blackjack77latvia.com patur tiesības veikt jebkādas izmaiņas pakalpojumiem un materiāliem par vietnē jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

Materiālu un / vai pakalpojumu uz vietas, var būt novecojusi, un blackjack77latvia.com neuzņemas nekāda atjaunināt šādus materiālus vai pakalpojumus.

Visas saites uz trešo pušu vietnēm, nav kontroles vai atbildību blackjack77latvia.com.

blackjack77latvia.com neuzņemas atbildību jebkādā citā tīmekļa vietnē, kurā jūs varat izvēlēties, lai būtu pieejami, un ir saistīts ar caur šo vietni. Saites šajā vietnē ir paredzēti tikai ērtībai un blackjack77latvia.com netur un apstiprināt vai pieņemt nekādu atbildību par saturu, šādu Websites.

KOMPENSĀCIJAS

Lietotāji piekrīt atlīdzināt un turiet blackjack77latvia.com un visiem tas ir īpašnieki, meitasuzņēmumi, zīmola līdzīpašniekus, aģenti vai citi partneri un darbinieki nav vainojami pie atbildības, zaudējumiem, prasības vai pieprasījuma, ieskaitot saprātīgus advokātu honorārus, ko veic jebkura trešā puse dēļ vai izriet no satura lietotāju iesniedzat, publicējat vai pārraidīt caur vietni (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar jebkuru lietotāja satura), to izmantošana vietnē, to savienojums ar vietni, to pārkāpums Lietošanas noteikumiem, vai to pārkāpums jebkuras citas personas vai organizācijas juridiskās tiesības.

popup

Saņemt iespaidīgu bonusu no droša tiešsaistes kazino