Privātuma politika

PRIVĀTUMA POLITIKA

Ar visu cieņu pret jūsu privātumu, mums ir nepieciešama nekāda personisko informāciju, kad jūs apmeklējat blackjack77latvia.com. Tomēr, ja, veicot vai nu izmeklēšanas produktu saistītu vai veicot darījumu par vietnes jūsu sniegtā informācija ir aizsargāta pret nesankcionētu piekļuvi, un jūs tiksiet informēts par to, kā tiks izmantota šī informācija. Zemāk paziņojums izskaidro informācijas praksi uz vietas.

SCOPE

Ticamības aptver visas jomas blackjack77latvia.com atrodas pie blackjack77latvia.com (vietnes). Informācija, kas ir saņemta saskaņā ar informācijas vākšanas praksi vietnes ir informācija par personām, sniedz blackjack77latvia.com, kas ir ārpus tirdzniecības, uzņēmējdarbības vai profesijas personu (informācija).

Šīs hipersaites atrodas tajā vietā, var būt arī no citiem interneta vietnēs, tostarp, bet ne tikai uz vietām, kas saistītas ar blackjack77latvia.com. blackjack77latvia.com neieņem nekādu atbildību par konfidencialitātes politiku vai saturu citām tīmekļa vietnēm. Mēs iesakām pārskatīt privātuma politiku jebkura uzņēmuma, pirms izlemt, lai iesniegtu vai iesniedzot savu personisko informāciju. Sīkāka informācija par vietnes hipersaites var atrast pie Lietošanas uz vietni.

INFORMĀCIJA

Informācija, ko (blackjack77latvia.com) vākt, var iedalīt divās kategorijās:

Izsekošanas informācija, kas iegūti, kad lietotājs pārlūko vietnes.

Personīgā informācija sniedz lietotājiem brīvprātīgi pamata.

izsekošana informācija

Izsekošanas informācija tiek savākta ar Vietnes automātiski un sistemātiski. Informācija tiek apkopota, lai apskatītu vietnes darbību, apmeklētās lapas, patērēto vietni un vietnes apmeklētājiem tika pievienota hipersaite no laika.

Par vietne apkopo uzskaites informāciju anonīmi. Vietne nesaista jebkādu personīgu informāciju ar šiem datiem.

Tracking Informāciju apkopo web servera žurnālos un cepumi. Tīmekļa serveris piesakās apkopot datus par aktivitāti mājas lapā. Sīkdatne ir neatņemama izmantoto informāciju uzskaites, autentifikāciju un uzturot konkrētu informāciju par vietnes lietotājiem (vietnes preferences utt). blackjack77latvia.com dziesmas atkārtot vizītes uz vietni ar sīkdatnes. Apmeklētāja datori tiek piešķirti cepumi bez vākt jebkādu personīgu informāciju par lietotāja datora, ja vien lietotājs pats konkrēti sniegta brīvprātīgi pamata.

Tracking informācija tiek izmantota, lai uzlabotu vietnes dizainu un saturu, statistiku apmeklējumu analīzes.

Personīgā informācija

Ar personīgo informāciju mēs netieši lietotāja vārdu, e-pasta adresi, kā arī papildu informāciju, kas nav obligāta. Personīgā informācija var tikt iegūta dažās vietnes lapās, ja apmeklētājs vēlas uzdot blackjack77latvia.com jautājumu internetā, lejupielādējot programmatūru, vai veicat pasūtījumu abonementu.

Turklāt, personiskās informācijas var iegūt kā daļu no konkursa pieteikumu.

Personiskā informācija tiek izmantota veicināšana, administrēšanas vajadzībām, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar pārbaudi un paziņošanu par uzvarētājiem.

Izmantošana Informācijas

Sniegtā uz Vietnes informācija tiek izmantota, lai nodrošinātu lietotājus ar jauniem blackjack77latvia.com pakalpojumiem un / vai veicināšanas, ka mēs uzskatām interesē lietotājam. Informāciju var kopīgi ietvaros aģentiem, neatkarīgajiem darbuzņēmējiem vai citu blackjack77latvia.com saistītu / nesaistīti subjekti un / vai biznesa partneriem, kuri rīkojas vārdā Vietnes ar skatu izpildes un / vai kuģu pasūtījumu, atlaidi vai balvu . Personas informācija netiek izpausta ārpus blackjack77latvia.com vietām, ja vien nav nepieciešams, jo, pabeidzot darījumu. blackjack77latvia.com tur nekādu atbildību par privātuma politiku citās vietās, un atstāj priekšmets viņu piekrišanu, lai ārstētu personas informāciju kā konfidenciālu uzņēmējdarbības informāciju ar izpratni, ka tā var un nevar tikt izmantoti citiem, izņemot spētu pildīt savus īpašos nolūkos un tiešo funkciju.

Lietotāja atgriešanās e-pasta adreses tiek izmantotas, lai nosūtītu atbildes uz e-pastu, un saņemtajiem jautājumiem, kā arī sniegt atjauninājumus pakalpojumu, un informē par papildus akcijām un piedāvājumiem.

Personīgā informācija var tikt atklāti, ja vajadzīgs, lai ievērotu likumu, vai arī mēs godprātīgi atrast nepieciešamos pasākumus, t.i. izpildīt vai piemērot noteikumus un nosacījumus, lai aizsargātu tiesības, drošību vai īpašumu blackjack77latvia.com.

blackjack77latvia.com neizslēdz iespēju pirkt / pārdot mūsu / citu uzņēmumu aktīvus, kas laika gaitā. Darījumi of a Kind skats apmeklētāju personisko informāciju, kā tikai biznesa aktīva. Papildus informāciju var nodot gadījumā vai tad, kad blackjack77latvia.com vai visus savus aktīvus tiek izpirktas vai pakļauti likvidācijai bankrotu.

Datu aizsardzība

Augsti profesionāli apsardzes sistēmas, tiek izmantoti, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi, saglabātu datu precizitāti un garantētu pareizu informāciju. Sistēmas, ko izmanto šajā vietā atbilst jaunākajiem drošības standartiem un ietver vajadzīgos elektroniskos, fiziskās un vadības procedūras, kas palīdz aizsargāt informāciju, kas savākta tiešsaistē un lai nodrošinātu un garantētu to pareizu lietošanu.

Tomēr, sakarā ar to, ka nav datu, var būt pilnīgi bez maksas internetā, mēs nevaram garantēt, ka kāds mums iesniegtā informācija tiks pilnīgi droši un droša. Lietotāji sniegt informāciju uz savu risku. blackjack77latvia.com pastāvīgi izvērtē un novērtē spējas jauno tehnoloģiju, sniedzot papildu informācijas aizsardzību.

Piekļuve personas datiem

Personīgā informācija sniegta mums nedrīkst izmantot vai kopīgi, ja vien nav noteikts citādi šādā paziņojumā. Ja vairs nevēlaties saņemt informāciju no blackjack77latvia.com, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai anulētu.

Tiesības uz Mainīt konfidencialitātes

blackjack77latvia.com pieder un patur tiesības grozīt šo paziņojumu, jebkurā laikā. Izmaiņas stājas spēkā tiesības uz norīkošanu uz vietnē. Pēdējo reizi atjaunināts 24. februārī, 2009. mainās Nebija veikts pēc būtības šī paziņojuma.

popup

Saņemt iespaidīgu bonusu no droša tiešsaistes kazino