Blekdžeka Variācijas

Blackjack Classic

Klasiskais blekdžeks - tradicionālā spēle

Blekdžeks ir pazīstams jau gadsimtiem ilgi, un to joprojām spēlē miljoniem cilvēku. Ir nepieciešamas tikai pāris minūtes, lai saprastu kā spēlēt klasisko blekdžeku.

European Blackjack

Blackjack Multihand VIP

Blackjack Slēdzis

Blackjack no ideāliem pāriem

Daudzi spēlētāji to izmanto kā alternatīvu, lai pavadītu jautru laiku, nedomājot par naudu. Un tas, ka Blackjack perfektu pāru uzvaras izredzes ir zemākas nekā klasikā.

Blackjack Ponton

Progresīvais palielinās iespēju gūt lielus laimestus

Vai tu esi dzirdējis par automātiem ar progresīvo džekpotu? Tieši to piedāvā arī progresīvais blekdžeks. Spēlē spēli pēc standarta noteikumiem, un progresīvā likmju sistēma tev dod iespēju tikt pie milzīgiem laimestiem.

Blackjack Ideāli Pāri

Pontoon padarīs to sarežģītāku

Pontoon kāršu spēle ir lieliska, kad tev ir apnikušas klasiskās versijas. Šajā versijā dīleris neatklāj nevienu no savām kārtīm, un tādējādi sarežģī spēli spēlētājiem.

Progresīvais Nūju

Switch padarīs to aizraujošāku

Vai tu meklē ātru spēles variantu? Tad tu nekļūdīsies, ja izvēlēsies Switch variantu. Tev būs iespēja spēlēt ar divām kombinācijām jau no paša sākuma. Šis veids padara spēli daudz aizraujošāku.

21 Blackjack

Super Fun 21 padarīs to interesantāku

Jau nosaukums vien liecina par to, ka spēle ir interesanta. Jautrajā blekdžeka versijā ir aizraujošs pavērsiens - ir iespējams sadalīt kārtis vairākas reizes. Šī ir jauna spēles versija, un tā katru dienu piesaista aizvien vairāk spēlētāju.

popup

Saņemt iespaidīgu bonusu no droša tiešsaistes kazino

€3,000